![Ключ ріжково - накидний VOREL, М 14 мм [50/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568494714_klyuch-rizhkovo-.jpg)
Ключ ріжково - накидний VOREL, М 14 мм [50/300]
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 51140
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Ключ комбінувань VOREL 14 мм (51140): Ключ ріжково-накидний VOREL призначений для використання в професійних майстернях за різних навантажень. На одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому — накидна головка. Ключ виготовлений із хромо-ванадієвої сталі.
Виробник VOREL Тип ключа Ріжково-накидний Класифікація ключа Стандартний Форма ключа Прямий Механічна частина Відсутня Розмір ключа 14 мм Довжина ключа Н/Д Кут вигину ключа 15° Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
VOREL є найбільшою частиною виробника TOYA (Польща). Ця марка включає безліч видів інструменту. Відмінною рисою бренду є гарна якість за невисокої ціни. Під маркою VOREL виробляється понад 4000 товарів, які допомагають у побуті та майстернях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Так |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 24 ₴

