![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1", М= 33 мм, L= 90 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/4568498093_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 1", М= 33 мм, L= 90 мм [6/24]
828 ₴
- В наявності
- Код: YT-1178
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Головка торцеві ударна 6-гранна 1" 33 мм YATO YT-1178 (Польща)
Технічні характеристики YT-1178
| Виробник | YATO |
| Квадрат | 1" |
| Кількість граней | 6 |
| Розмір, мм | 33 |
| Довжина, мм | 90 |
| Матеріал | CrMo |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Розмір max | 33 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828 ₴

