![Лопата совкова YATO : Підвищені борти, держак, "DY" прогумована ручка, L= 1200 мм [6], фото 1](https://images.prom.ua/4568494878_lopata-sovkova-yato.jpg)
Лопата совкова YATO : Підвищені борти, держак, "DY" прогумована ручка, L= 1200 мм [6]
985 ₴
- В наявності
- Код: YT-86801
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Лопата совкова Yato (YT-86801): Особливості лопати совкової Yato (YT-86801): Ідеально підходить для роботи в саду або на будмайданчику Виготовлена зі сталі Робоча ширина 23,5 см Робоча висота 32 см Загальна довжина: 120см Ергономічний дизайн забезпечує комфорт і зручність під час роботи Надійність і тривалий термін експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 235 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴

