![Струбцина VOREL TUV/GS, 50 мм x 150 мм [12/60], фото 1](https://images.prom.ua/4568492045_strubtsina-vorel-tuvgs.jpg)
Струбцина VOREL TUV/GS, 50 мм x 150 мм [12/60]
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 37101
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Струбцина F-подібна VOREL 150 мм (37101): Струбцина столярна VOREL призначена для фіксації деталей під час склеювання або оброблення виробів. Виготовлена зі спеціального чавуну й оцинкованої сталі. Має дерев'яну ручку з металевою кришкою. Вага — 0.34 кг
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Струбцина F-подібна VOREL 150 мм (37101): Виробник VOREL Тип струбцини F-подібна Макс. розмір під час стиснення 150 мм Глибина 50 мм Країна торгової марки Польща Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.34 кг |
| Виступ | 50 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Сталь, Чавун |
| Механізм | Гвинтовий |
| Наявність "розвантаження" для кабелю | Ні |
| Наявність маніпулятора | Ні |
| Наявність петлі для "маси" | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴

