
Молоток по бруківці YATO обух з високопружного ПЕ m= 630 г Ø= 40 мм, дерев'яна ручка, заг l= 330 мм
937 ₴
- В наявності
- Код: YT-45481
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молоток YT-45481 використовується для укладання брусчатки та тротуарної плитки.
Ручка дерев'яна гікорі з бітером, закріпленим двома металевими кришками. Використання матеріалу UPE забезпечує дуже високу довговічність і стійкість до зношування та впливу багатьох хімікатів.
Характеристики
- Діаметр головки: 40 мм.
- Довжина бойка: 105 мм
- Загальна довжина: 330 мм.
- Матеріал ручки: гикори.
- Матеріал ударної головки: високоміцний поліетилен UPE.
- Вага: 630 г.
- Відповідні змінні елементи: вал YT-45486, наконечники YT-45491.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Тип | Молоток |
| Матеріал ударного бойка | пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ударного бойка | 105 мм |
| Довжина рукоятки | 330 мм |
| Вага | 0.63 кг |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 937 ₴

