![Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 22 х 460 /360 мм [5/20], фото 1](https://images.prom.ua/4568493937_sverdlo-po-betonu.jpg)
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 22 х 460 /360 мм [5/20]
709 ₴
- В наличии
- Код: YT-4227
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону YATO : SDS+, "Х"-тип, Ø= 22 х 460 /360 мм
Бур по бетону SDS-Plus X-Tip 22х460/360мм код товару YT-4227
Бур по бетону SDS-Plus X-Tip 22х600/490мм код товару YT-4228
Бур YATO застосовується для обробки бетону, каменю, керамічної плитки, кам'яної кладки і мармуру. Призначений для перфораторів з хвостовиком SDS-plus. Виготовлений з міцної хром-ванадієвої сталі CrV. Володіє високим рівнем стабільності і забезпечує відмінну продуктивність в твердих матеріалах.
Особливості:
• Подвійна спіраль
• 4-е ріжучі кромки
• Тип хвостовика – SDS-plus
• Діаметр – 22 мм
• Робоча довжина – 360/490 мм
• Загальна довжина – 460/600 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 360 мм |
| Диаметр | 22 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 709 ₴

