![Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 11 мм, L= 100 мм [10/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568497491_klyuch-rizhkovo-nakidnij.jpg)
Ключ ріжково накидний YATO : CrV, М= 11 мм, L= 100 мм [10/120/240]
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4904
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ комбинированный укороченн, YT-4904
Розмір НЕХ: 11 мм
Довжина: 100 мм
Розмір B: 23,2 мм
Розмір D: 18,3 мм
S2 товщина: 7,2 мм
Інструмент для з'єднання-роз'єднання різьбового з'єднання шляхом закручування-розкручування болтів, гайок та інших деталей. На одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому — натискна головка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 11 мм |
| Размер min | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴

