![Свердло по металу YATO HSS Ø= 8,0 мм, l= 117/75 мм, 10 шт. [10/40], фото 1](https://images.prom.ua/4568491881_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу YATO HSS Ø= 8,0 мм, l= 117/75 мм, 10 шт. [10/40]
749 ₴
- В наличии
- Код: YT-4449
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу HSS 8 Х 117/75 мм 10 шт. YATO YT-4449 (Польща)
Характеристики:
- Діаметр — 8 мм
- Загальна довжина — 117 мм
- Довжина робочої частини — 75 мм
- Тип тримача інструмента — циліндричний
- Оберт — 1000 хв−1
- Матеріал — HSS 6542
- Чистота поверхні — оксидований, полірований
- DIN - 338
- Кут вершини свердла — 130
- Точка розділення — Так
- Кількість штук у наборі — 10
- Призначення — сталь, чавун, кольорові метали, пластик
- Країна-виробник — Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Общая длина | 117 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴

