![Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 14 мм, L= 38 мм [12/120/240], фото 1](https://images.prom.ua/4568499656_golovka-tortseva-yato.jpg)
Головка торцева YATO : квадрат 1/2", "Spline", M= 14 мм, L= 38 мм [12/120/240]
47 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1466
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Головка торцева Spline Yato 1/2" 14 мм (YT-1466): Особливості головки торцевої Spline Yato 1/2 "14 мм (YT-1 466): Виготовлена з хром-ванадієвої сталі Захист від корозії Захоплюють кріплення з великим діапазоном профілю: 5 видів Легке витягання навіть сильно зношених насадок Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева Spline Yato 1/2" 14 мм (YT-1466): Виробник YATO Форма головки Spline Ударна головка Ні Подовжена головка Ні Розмір посадки (дюйм) 1/2" Розмір головки 14 мм Довжина 38 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 1/2" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Spline |
| Размер max | 14 мм |
| Размер min | 14 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 47 ₴

