![Шафа для майстерні YATO : 3 полиці, 660 x 457 x 2000 мм [1], фото 1](https://images.prom.ua/4568532494_shafa-dlya-majsterni.jpg)
Шафа для майстерні YATO : 3 полиці, 660 x 457 x 2000 мм [1]
26 604 ₴
- В наличии
- Код: YT-08931
- +380 (73) 606-74-38
Шафа для майстерні YATO : 3 полиці, 660 x 457 x 2000 мм
Шафа YATO YT-08931 – це елемент промислових меблів, який використовується у виробничих цехах, майстернях, автосервісах, гаражах та інших приміщеннях для зберігання великої кількості інструментів та іншого обладнання. Завдяки універсальній конструкції, шафа відмінно сумісна за розміром та дизайном з іншими складовими майстерні. Вона створить зручне робоче місце, при цьому зберігши порядок та організованість розміщення інструментів та службового інвентарю. Шафа має великий внутрішній простір, в якому знаходиться 3 полиці. Шафа виготовлена з якісної цільнолистової сталі, яка забезпечує жорсткість конструкції, а також стійкість до механічних ударів та високих навантажень. Порошкова фарба, якою покрита шафа, стійка до сколів та атмосферних впливів, а також служить для захисту від корозії. Шафа має 2 двері, які оснащені якісними петлями з великим ресурсом міцності, завдяки яким двері відкриваються плавно. Додаткову зручність при розміщенні шафи надає можливість регулювання висоти ніжок. Ручки виконані у вигляді спеціальних отворів у дверцятах, завдяки чому шафа більш компактна в розміщенні. Є система безпеки, яка дозволяє за допомогою замка закривати дверцята, тим самим надійно зберігати всі інструменти. У комплектацію входить 2 ключа.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фасада | Красный |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Особенности | Замок для дверок |
| Тип мебели | Шкаф инструментальный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 457 мм |
| Ширина | 660 мм |
- Цена: 26 604 ₴

