![Отворопробивач і фаскозагинач ручний до бляхи YATO; внутр. Ø= 5 мм, товщ. бляхи h= 1,5 мм [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568500956_otvoroprobivach-i-faskozaginach.jpg)
Отворопробивач і фаскозагинач ручний до бляхи YATO; внутр. Ø= 5 мм, товщ. бляхи h= 1,5 мм [10]
1 281 ₴
- В наличии
- Код: YT-21582
- +380 (73) 606-74-38
Дирокол-кромкогиб Ø = 5 мм YATO YT-21582 (Польща)
Опис YT-21582:
- дозволяє виконувати отвори в металевому профілі,
- виконує профілювання та вирівнювання металу,
- сталева конструкція забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень,
- корпус з порошковим напиленням,
- ергономічна ручка покрита піною забезпечує комфорт роботи,
- посилені робоча область,
- пружини гарантують швидке повернення губок у вихідне положення.
Технічні характеристики YT-21582
| Виробник | YATO |
| Опис | діркопробивач-кромкогиб |
| Діаметр вирізаних отворів, мм | 5 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA является одним из наиболее сильно развивающихся капитала групп в аппаратной и инструмента сегмента и один из немногих , который систематически – как в экономическом роста и кризисные годы – динамически увеличивает свою долю на рынке путем создания новых филиалов и представительств в Европе и Азии .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр пробойника | 5 мм |
| Максимальный диаметр пробойника | 5 мм |
| Минимальный диаметр пробойника | 1.5 мм |
| Общие | |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 300 м |
| Ширина | 105 мм |
- Цена: 1 281 ₴

