![Диск алмазний сегмент YATO : "SEGMENT" Ø= 125x8.0x22,2 мм. H= 2,2 мм [20/160], фото 1](https://images.prom.ua/4568506516_disk-almaznij-segment.jpg)
Диск алмазний сегмент YATO : "SEGMENT" Ø= 125x8.0x22,2 мм. H= 2,2 мм [20/160]
169 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-6003
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алмазний диск YATO YT-6003 для кутових шліфувальних машин з сегментами висотою 8 мм, привареними лазером.
Параметри:
- Матеріал: Сталь 65Мн.
- Застосування: бетон, що затвердів, цегла, силікатна цегла, граніт, кладка, камінь, вогнетривкі матеріали.
- Тип роботи: сухий.
- Макс.об/хв: 11000 хв⁻¹.
- Діаметр: 125 мм.
- Максимальна лінійна швидкість: 80 м/с.
- Товщина ріжучого сегмента: 2,2 мм.
- Висота ріжучого сегмента: 8 мм.
- Хімічний склад ріжучого сегмента: Fe 25%, Cu 53%, Sn 7%, Ni 7%, Co 8%, діамантове покриття 13%.
- Монтажний діаметр: 22,2 мм.
Габариты упаковки200x160x8 мм
Вес брутто182 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Количество сегментов | 9 |
| Материал круга | Алмаз |
| Обработка материала | Бетон, Кирпич, Камень |
| Назначение | Отрезной |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 169 ₴

