![Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм [75/300], фото 1](https://images.prom.ua/4568496885_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм [75/300]
306 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-4100
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу кобальтове YATO : Co-HSS, Ø= 10 х 133 /87 мм
Високопродуктивна високошвидкісна сталь (5% кобальт), циліндрична, коротка, права різання, Тип N, кут нахилу 135 °, поперечний розріз у відповідності з DIN 338, мідний.
HSS Високоякісні Co з видатною високою термостійкістю.
Спеціально для легованих і нелегованих сталей і матеріалів, таких як V2A і V4A.
Міцність на розтяг понад 1100 N / мм2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина рабочей части | 87 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 133 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴

