
Світильник 2-LED настінний, мережевий YATO, квадратний, 35 Вт, 68 х 150 х 92 мм, цоколь GU10(DW)
670 ₴
- В наличии
- Код: YT-81903
- +380 (73) 606-74-38
Світильник 2-LED настінний мережевий YATO YT-81903 (Польща)
Технічні характеристики YT-81903
| Виробник | YATO |
| Форма | квадратний |
| Розміри, мм | 68 х 150 х 92 |
| Електроживлення, В/Гц | 220-240/50 |
| Колір | чорний |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Корпус | алюміній |
| Джерело світла | світлодіод |
| Макс. мощность, Вт | 35 |
Торговая марка Yato принадлежит польской торгово-производственно компании Toya, которая была основана еще в 1990 году.
TOYA является одним из основных производителей и дистрибьюторов ручных инструментов и электроинструментов работающих на международном рынке . Точная корпоративная стратегия позволяет постоянно внедрять инновационные продукты, получение новых рынков и непрерывное развитие стратегии сегментации .
Продукты TOYA являются синонимами высшего качества профессиональных инструментов, уникального и индивидуального обслуживания для самых требовательных клиентов .
TOYA є одним з найбільш сильно розвиваються капіталу груп в апаратній і інструменту сегмента і один з небагатьох , який систематично – як в економічному росту і кризові роки – динамічно збільшує свою частку на ринку шляхом створення нових філій та представництв в Європі та Азії .
YATO – бренд орієнтований на професіоналів. Це добре видно за якістю продуктів. Під торговою маркою YATO продаються в першу чергу інструменти для СТО. Міцність, ідеальна якість виготовлення, відмінні матеріали, високоякісні технічні характеристики продуктів з успіхом використовуються спеціалістами в багатьох областях. Виняткові довговічність і міцність припускають використання YATO в інтенсивних промислових умовах. YATO – бренд компанії TOYA, що є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку. Точна корпоративна стратегія, що забезпечує розвиток компанії, дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Степень защиты IP | 44 |
| Мощность | 35 Вт |
| Состояние | Новое |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 35 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 68 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | LED модуль |
| Форма плафона | Квадратная |
- Цена: 670 ₴

