![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 90 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/6193049137_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : подовжена, квадрат 3/4", М= 34 мм, L= 90 мм [6/24]
1 035 ₴
- В наличии
- Код: YT-1134
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головка торцеві шестигранна ударна 3/4" М34 Х 90 мм YATO YT-1134 (Польща)
Технічні характеристики YT-1134
| Виробник | YATO |
| Розмір, мм | 34 |
| Квадрат | 3/4" |
| Висота, мм | 90 |
Торгова марка Yato належить польської торгово-виробничо компанії Toya, яка була заснована ще в 1990 році.
TOYA є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних інструментів та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку . Точна корпоративна стратегія дозволяє постійно впроваджувати інноваційні продукти, отримання нових ринків і безперервний розвиток стратегії сегментації .
Продукти TOYA є синонімами вищої якості професійних інструментів, унікального і індивідуального обслуговування для найвимогливіших клієнтів .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Квадрат | 3/4" |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Омедненный инструмент | Да |
| Рабочий профиль | Шестигранник |
| Размер max | 34 мм |
| Размер min | 34 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | торцевая головка |
Информация для заказа
- Цена: 1 035 ₴

