![Папір шліфувальний VOREL водостійкий : 230x280мм, P240, (Уп 50 шт.)[1000], фото 1](https://images.prom.ua/6192313784_papir-shlifuvalnij-vorel.jpg)
Папір шліфувальний VOREL водостійкий : 230x280мм, P240, (Уп 50 шт.)[1000]
7 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 07240
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лист шліфувальний
Шліфувальні листи (наждачна бумага в листах) використовуються для ручного мокрого або сухого шліфування при обробці металу, дерева, пластику, шпаклівок, лакофарбових покриттів та інших матеріалів. Часто використовують для малярних робіт з підготовки автомобілів до фарбування та для обробки дорогоцінних металів.
|
Ширина: |
230 мм |
| Довжина: | 280 мм |
| Зерно: | Р1000 |
| Основа: | Бумага |
| Тип насипу: | Закрита |
| Область застосування: | Метал | Дерево | Фарба | Лак | Шпаклівка | Пластик |
Конструкція листа шліфувального
На паперову або тканинну основу на яку нанесено клеючу речовину роблять насип абразиву: закритий, напіввідкритий та відкритий, з подальшою оригінальною технологією вирубки. Завдяки сучасним високоякісним клеям та каліброваного матеріалу вироби мають високий робочий ресурс та довговічність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Влагоустойчивость | Да |
| Градация | P240 |
| Зернистость | 240 |
| Материал | Алюминия оксид |
| Область применения | Гипс, Краска, Лак, Шпаклевка, Пластик, Стекло, Грунтовка |
| Тип | Шлифовальная бумага |
| Тип связки | Эпоксидная смола |
| Тип насыпки | Полуоткрытая |
| Тип основы | Бумага |
| Общие | |
| Длина | 280 мм |
| Единица измерения | Штука |
| Упаковка | Пачка |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴

