![Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1", М = 36 мм, L = 65 мм [6/24], фото 1](https://images.prom.ua/6188346255_golovka-tortseva-udarna.jpg)
Головка торцева ударна 6-гранна YATO : квадрат 1", М = 36 мм, L = 65 мм [6/24]
877 ₴
- В наявності
- Код: YT-1191
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1" 36 мм (YT-1191): Особливості головки торцевої Yato 1" 36 мм ударна (YT-1191): Виготовлена з хромо-молібденової сталі Витримує великі навантаження Захист від корозії Надійність і тривалий термін служби Професійний інструмент
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Головка торцева 6-гранна ударна Yato 1" 36 мм (YT-1191): Виробник YATO Форма головки 6-гранна Ударна головка Да Подовжена головка Немає Розмір посадки (дюйм) 1" Розмір головки 36 мм Довжина 65 мм Країна торгової марки Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Оміднений інструмент | Так |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴

