![Тримач насадок викруткових YATO : HEX - 1/4", L= 120 мм. магнітний [100], фото 1](https://images.prom.ua/6188322142_trimach-nasadok-vikrutkovih.jpg)
Тримач насадок викруткових YATO : HEX - 1/4", L= 120 мм. магнітний [100]
188 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-04671
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач насадок викруткових YATO : HEX - 1/4", L= 120 мм. магнітний [100]
Магнітний тримач для викруткових насадок HEX — 1/4" 120 мм Yato YT-04671
Опис:
Магнітний тримач для викруткових насадок YATO YT-04671 використовується із шурупокрутами та гайковертами. Виготовлений із хромованої сталі. Чудово підійде для роботи у важкодоступних місцях і заглибленнях.
ОСОБЛИВОСТІ МАГНІТНОГО ДЕРЖАТЕЛЯ ДЛЯ ОТРИМНИХ НАСАДОК YATO YT-04671:
- Довжина — 120 мм
- Хвостовик — 1/4" (6.3 мм)
- Тип хвостовика — шестигранний (HEX)
- Посадковий розмір біти — 1/4"
- Матеріал — хромована сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Длина | 120 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Состояние | Новое |
| Тип | Держатель |
| Шестигранник привода | Внешний |
Информация для заказа
- Цена: 188 ₴

