![Цикля-скребок з поліпропіленовим корпусом і гумовою ручкою YATO: лезо- 40 мм, l= 220 мм [10/50], фото 1](https://images.prom.ua/6100008279_tsiklya-skrebok-z-polipropilenovim.jpg)
Цикля-скребок з поліпропіленовим корпусом і гумовою ручкою YATO: лезо- 40 мм, l= 220 мм [10/50]
158 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-75465
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цикля-скребок з поліпропіленовим корпусом і гумовою ручкою YATO: лезо- 40 мм, l= 220 мм [10/50]
Циля-скребок поліпропіленовий YT-75465 призначений для видалення старих лакофарбових покриттів, вирівнювання, очищення поверхні.
Особливості та характеристики
- Сталевий клинок
- Двосторонній ніж, обертовий
- М'яка пластикова ручка на основі гуми TPR
- Поліпропіленовий корпус
- Ширина леза: 40 мм
- Загальна довжина: 220 мм
- Вага: 120 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина инструмента | 220 мм |
| Длина ручки | 22 см |
| Материал ручки | Пластик |
| Назначение | Универсальное |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип | Скребок |
| Тип ручки | цельная |
| Ширина полотна | 40 мм |
| Ширина рабочей части | 40 см |
Информация для заказа
- Цена: 158 ₴

