![Свердла спіральні по дереву YATO : Ø= 10-20 мм, L= 400 мм. Набір 6 шт. [8], фото 1](https://images.prom.ua/6024423498_sverdla-spiralni-po.jpg)
Свердла спіральні по дереву YATO : Ø= 10-20 мм, L= 400 мм. Набір 6 шт. [8]
1 478 ₴
- В наличии
- Код: YT-3299
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ОПИС Набір свердел по дереву Yato 6 шт (YT-3299): Кожне свердло має центральне вістря і спиралевидную ріжучу кромку. Форма спіралі призначена для швидкого виведення стружки. Хвостовик шестигранної форми для патрона 13 мм. Підходить для свердління всіх видів дерева, дерев'яних панелей меблів. Для зручності зберігання і використання набір поставляється в дерев'яному пеналі, де у кожного свердла є своє місце. Вага (кг): 2.5000 Діаметр (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20 Довжина: 460 мм Застосування: по дереву матеріал HCS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| В наборе | 1.8 мм, 14 мм, 1.4 мм, 12 мм, 16 мм, 20 мм, 1.6 мм, 10 мм, 18 мм, 1.2 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 400 мм |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Набор | Да |
| Назначение | По дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 1 478 ₴

