КЛЮЧ ФАЙКОВИЙ VOREL 54650
Ключ файковий 54650 призначений для роботи з нарізними елементами, які мають внутрішній шестигранний профіль. Ключі виготовлені з вуглецевої сталі.
ОСОБЕННОСТИ КЛЮЧА ФАЙКОВОГО 54650
- Ключі виготовлені з хромо-ванадієвої сталі
- Тип — Г-подібний
- Розмір ключа — 11 мм
- Довжина — 130 мм

VOREL — бренд компанії TOYA, яка є одним з основних виробників і дистриб'юторів ручних та електроінструментів, що працюють на міжнародному ринку.
VOREL — найбільша частина асортименту TOYA. Відмітною особливістю бренда VOREL є баланс між якістю й ціною, а також найширший асортимент. VOREL містить понад 4000 позицій, які допомагають працювати в побутових умовах і хобі-майстернях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vorel |
| Страна производитель | Китай |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 11 мм |
| Размер min | 11 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | двухсторонний |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴

![Ключ файковий VOREL 11мм [25/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568508329_klyuch-fajkovij-vorel.jpg)
