
Ніж STANLEY DynaGrip з висувним лезом з відломними сегментами : M= 25 мм, L= 180 мм.
478 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 0-10-425
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виробник STANLEY
Довжина ножа, мм 180
Комплектація В упаковці
Країна-виробник Тайвань (Китай)
Матеріал корпусу комбінований АВС + метал
Тип леза сегментне 25 мм
Тип фіксації леза висувне
Фіксатор так
Тримач леза і направляюча з нержавіючої сталі
Лезо фіксується за допомогою колеса з рискою
Корпус з двох матеріалів "Dynagrip"
Лезо шириною 25 мм і товщиною 0,7 мм, спеціально призначене для інтенсивної роботи, має 7 сегментів
Поставляється з одним лезом
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | США |
| Длина инструмента | 0.7 мм |
| Длина лезвия | 180 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | выдвижной |
| Ширина лезвия | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 478 ₴

