![Мікрометр YATO з точністю 0.01 мм в діапазоні 75 - 100 мм [30], фото 1](https://images.prom.ua/5956595736_mikrometr-yato-z.jpg)
Мікрометр YATO з точністю 0.01 мм в діапазоні 75 - 100 мм [30]
2 064 ₴
- В наличии
- Код: YT-72303
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мікрометр 75-100 мм YATO YT-72303 (Польща)
Мікрометр YATO YT-72303 — ручний інструмент, призначений для вимірювань лінійних розмірів деталей в області малих розмірів з високою точністю. Прилад має діапазон вимірювання від 75 до 100 мм, з ціною поділу в 0.01 мм.
Технічні характеристики YT-72303
| Виробник | YATO |
| Матеріал | сталь, алюміній |
| Довжина приладу, мм | 135 |
| Діапазон вимірювань, мм | 75-100 |
| Точність, мм | ± 0,01 |
| Робоча температура | 5 - 40°C |
| Вага, кг | 0.75 |
| Комплектація |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.75 кг |
| Длина | 135 мм |
| Максимальный диапазон | 100 мм |
| Минимальный диапазон | 75 мм |
| Погрешность, +/- | 0.01 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 064 ₴

