![Насос мембранний мережевий STHOR, 280 Вт, 1020 л/год, макс.висота- 68 м [4], фото 1](https://images.prom.ua/4568519476_nasos-membrannij-merezhevij.jpg)
Насос мембранний мережевий STHOR, 280 Вт, 1020 л/год, макс.висота- 68 м [4]
2 316 ₴
- В наличии
- Код: 79943
- +380 (73) 606-74-38
Насос для чистої води 280 Вт STHOR 79943 (Польща)
Мембранний Насос STHOR 79943 призначений для відкачування чистої води з колодязів, садових ставків, штучних водойм, видалення води із затоплених приміщень, а також для поливу земельних ділянок.
Особливості 79943:
- Висока продуктивність при відносно невеликому енергоспоживанні і невеликому діаметрі насоса
- Автоматичний поплавковий вимикач, що реагує на зміну рівня води
- Міцний корпус з дюралюмінію, стійкий до обростання водоростями
Технічні характеристики 79943
| Виробник | STHOR |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 280 |
| Максимальна висота підйому, м | 68 |
| Максимальна глибина занурення, м | 5 |
| Мінімальний поперечний переріз свердловини, см | 40 х 40 х 50 |
| Максимальна продуктивність, л/год | 1020 |
| Максимальна температура води | 35°С |
| Діаметр шлангового присоединителя | 1/2" |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Клас електричного захисту | І |
| Довжина кабелю, м | 10 |
| Вага нетто, кг | 3.9 |
Sthor - торгова марка групи компаній Toya, заснованої в 1990 році в р. Вроцлав, Польща. Продукція бренду є більш доступним аналогом Yato і частково повторює його асортимент.
Потужність STHOR є пропозиція для всіх DIY і домашніх господарств. Ця марка пропонує інструмент з міцної конструкції, відповідною ціною і цікавим дизайном. Ці інструменти, перш ніж вони надійдуть у продаж проходять випробування в спеціалізованих майстернях під керівництвом професіоналів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Китай |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 280 Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 13 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Конструктивные особенности | |
| Материал корпуса | Сталь |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 2 316 ₴

