![Лещата кутові 90° YATO 150х 150 мм, h= 55 мм, розвід губок- 70 мм [20], фото 1](https://images.prom.ua/5954495941_leschata-kutovi-90.jpg)
Лещата кутові 90° YATO 150х 150 мм, h= 55 мм, розвід губок- 70 мм [20]
887 ₴
- В наявності
- Код: YT-65136
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лещата кутові 90° YATO 150х 150 мм, h= 55 мм, розвід губок- 70 мм
Опис:
- Кутові лещата для затиску заготовок під кутом 90°.
- Повернутий металевий гвинт fi 12 мм, закріплений у шарнірі, дає можливість змінювати кут фіксації, притискаючись до однієї стіни, пластикова ручка
- Призначення / застосування: для кріплення матеріалів під кутом 90 градусів здебільшого для створення з'єднань з обрешіткою або дошками, слюсарні роботи.
- Матеріал: алюміній.
- Оздоблення поверхні: пофарбована, лакована.
Технічні характеристики YT-65136
| Виробник | Yato |
| Розміри, мм | 150x150 |
| Ширина губок, мм | 70 |
| Висота, мм | 55 |
| Товщина стінок, мм | 13 |
| Тип кріплення | фіксований |
| Робочий кут | 90 ˚ |
| Діаметр гвинта, мм | 12 |
| Розмір отвору, мм | 10x32 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Висота губок | 55 мм |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність ковадла | Ні |
| Максимальне розкриття лещат | 70 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 887 ₴

