![Ножівка садова складана FLO, L= 250 мм, 7 зубів/1", t= 1 мм [12/72], фото 1](https://images.prom.ua/5954494170_nozhivka-sadova-skladana.jpg)
Ножівка садова складана FLO, L= 250 мм, 7 зубів/1", t= 1 мм [12/72]
247 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 28632
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Flo Символ 28642 Серія GRD Довжина 250 мм Матеріал ручки ПВХ Матеріал клинка сталь Покриття клинка полірований Складаний ні Кількість ріжучих кромок 3 Пила для обрізання гілок. Спеціально заточені зубці для швидкого та ефективного різання. Ергономічна пластикова ручка з отвором для підвішування. Поставляється з пластиковим чохлом для захисту леза. Має ручку для кріплення на ремені, наприклад, для роботи на верхівках дерев. Це робить обрізку на висоті безпечнішою та ефективнішою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Длина шины | 250 мм |
| Тип | Ручная пила |
| Шаг зубьев | 7 мм |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина лезвия | 250 мм |
| Лента для прививки | Нет |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Мешок насадка | Нет |
| Общая длина | 250 мм |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Тип инструмента | Нож садовый |
| Форма лезвия | Прямая |
Информация для заказа
- Цена: 247 ₴

