
Ножівка садова FLO, L= 300 мм, 6 зубів/1", t= 1,2 мм з кобурою(DW)
582 ₴
- В наличии
- Код: 28612
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Flo Символ 28642 Серія GRD Довжина 300 мм Матеріал ручки ПВХ Матеріал клинка сталь Покриття клинка полірований Складаний ні Кількість ріжучих кромок 3 Пила для обрізання гілок. Спеціально заточені зубці для швидкого та ефективного різання. Ергономічна пластикова ручка з отвором для підвішування. Поставляється з пластиковим чохлом для захисту леза. Має ручку для кріплення на ремені, наприклад, для роботи на верхівках дерев. Це робить обрізку на висоті безпечнішою та ефективнішою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ручная пила |
| Шаг зубьев | 6 мм |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Длина полотна | 300 мм |
| Материал ручки | пластмасса |
| Назначение пилы (ножовки) | по дереву |
| Количество зубьев на дюйм | 6 шт. |
| Толщина режущего полотна | 1.2 мм |
| Тип ручной пилы | ножовка |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Нет |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
Информация для заказа
- Цена: 582 ₴

