![Шпатель фасадний YATO роб. частина- 250х 90мм з нержавіючої сталі, l=250 мм, двокомпонент ручка [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954492838_shpatel-fasadnij-yato.jpg)
Шпатель фасадний YATO роб. частина- 250х 90мм з нержавіючої сталі, l=250 мм, двокомпонент ручка [10]
408 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-52311
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоякісний, еластичний фасадний шпатель YT-52311 застосовується для штукатурних та опоряджувальних робіт, для вирівнювання та збирання штукатурної маси.
Особливості
- Лезо з міцної та гнучкої неіржавкої сталі
- Широке лезо полегшує точне оздоблення поверхонь стін або стелі.
- Ручка зручно лежить у правій або лівій руці.
- Зручна двокомпонентна ручка кріпиться двома заклепками
- Додатково жорсткість забезпечує багатоточкове кріплення за довжиною профілю.
- Спеціальні отвори дають змогу встановити шарнірну ручку на подовжувач YT-52317
Характеристики
- Робоча ширина: 250 мм
- Загальна висота: 250 мм
- Висота робочої частини: 90 мм
- Осьова відстань монтажних отворів: 93 мм
- Товщина аркуша: 0,5 мм
- Гнучкий: да
- Матеріал леза: неіржавка сталь міцністю до 1500 Rm.
- Матеріал ручки: АБС, ТПР
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Материал рабочей части | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип шпателя | Фасадный шпатель |
| Габариты | |
| Длина лезвия | 90 мм |
| Длина рукоятки | 250 мм |
| Ширина лезвия | 250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴

