![Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 2 [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954492552_disk-freza-vipuklij-do.jpg)
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 2 [10]
1 577 ₴
- В наличии
- Код: YT-59185
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 18 мм шорстк № 2 [10]
Універсальний і міцний різець YATO YT-59185, що дозволяє працювати з широким спектром матеріалів. Дозволяє шліфувати, фрезерувати і прорізати пази з високою точністю і акуратністю деревину, дерев'яні плити, пластмаси, гіпсокартон, блоки з пористого бетону, гуму, полістирол, лід, копита копитних тварин. Також використовується для заломлення країв, очищення поверхонь, зняття старих захисних покриттів, прокладки канавок для кабелів і електропроводки, художніх робіт.
Завдяки можливості працювати на максимальній швидкості до 13 000 об/хв, рашпіль можна використовувати практично на будь-шліфувальної машині. Гострі і міцні зубці забезпечують тривалий термін служби диска.
- Зовнішній діаметр: 120 мм.
- Внутрішній діаметр: 22,2 мм.
- Матеріал: сталь.
- Товщина листа: 2,5 мм.
- Максимальна швидкість: 13 000 об/хв.
- Вага: 249 г.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Кирпич, Дерево, Бетон |
| Состояние | Новое |
| Вид обработки | Шлифование |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал круга | Сталь |
| Назначение | Шлифовальный |
| Толщина | 18 мм |
- Цена: 1 577 ₴

