![Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №1 [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954492550_disk-freza-vipuklij-do.jpg)
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №1 [10]
1 528 ₴
- В наличии
- Код: YT-59180
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/6мм шорстк №1 [10]
Диск-фреза випуклий до КШМ по дереву/ шпаклівці/ гіпсу (Ø=120/22.2 мм) t= 16/6мм шорсткість №1 Yato YT-59180
Опис:
- Універсальна і міцна фреза для роботи з широким спектром матеріалів.
- Дає змогу з високою точністю й акуратністю шліфувати, фрезерувати та виконувати пази в деревині, деревних плитах, пластиках, гіпсокартоні, блоках з ніздрюватого бетону, гумі, полістиролі.
- Він також використовується для відгинання кромок, очищення поверхонь, зняття старих захисних покриттів, створення пазів для кабелів і електропроводки, художніх робіт.
- Завдяки максимальній швидкості обертання до 13 000 об/хв рашпіль можна використовувати практично на будь-якій шліфувальній машині.
- Гострі та міцні зуби забезпечують довгий термін служби круга.
- Насічка 1 #.
Технічні характеристики YT-59180
| Виробник | Yato |
| Діаметр, мм | 120 |
| Макс. швидкість, об/хв | 13000 |
| Діаметр затиску, мм | 22,2 |
| Робоча висота, мм | 6 |
| Товщина пластини, мм | 2,5 |
| Загальна висота, мм | 16 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Дерево, Бетон |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Толщина | 16 мм |
| Назначение | Шлифовальный |
| Вид обработки | Шлифование, Зачистной |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Сталь |
Информация для заказа
- Цена: 1 528 ₴

