
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/12 мм шорстк №1
1 528 ₴
- В наличии
- Код: YT-59182
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза випуклий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 16/12 мм шорстк №1
Диск-фреза опуклий для КШМ YATO для дерева, шпаклівки, гіпсу; Ø = 120/22.2 мм, t = 16/12 мм, шорсткість No1
Універсальний і міцний рашпиль YT-59182 дає змогу працювати із широким спектром матеріалів, з високою точністю шліфувати, фрезерувати та борознити деревину, деревні плити, пластик, гіпсокартон, блоки з комірського бетону, гуму, полістирол, лід тощо. Його також використовують для залому крайок, очищення поверхонь, видалення старих захисних покриттів, виготовлення пазів для дротів та електроустановок, виконання художніх робіт.
Завдяки здатності працювати на максимальній швидкості до 13 000 об/хв рашпиль можна використовувати практично на будь-якій шліфувальній машині. Гострі та міцні зубці забезпечують довгий термін експлуатації леза.
Характеристики
- Застосування: дерево, пористий бетон, пластик, гіпс, гіпсокартон, фрезерування, шліфування, чеканка
- Зовнішній діаметр: 120 мм
- Внутрішній діаметр: 22,2 мм
- Робоча висота: 12 мм
- Загальна висота: 16 мм
- Шорсткість: №1
- Матеріал: сталь
- Товщина аркуша: 2,5 мм
- Максимальна швидкість: 13 000 об/хв
- Вага: 249 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Гранит, Дерево, Бетон |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование|Зачистной |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал круга | Сталь |
| Назначение | Шлифовальный |
| Толщина | 16 мм |
- Цена: 1 528 ₴

