![Диск-фреза торцевий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 6 мм шорстк №1 [10], фото 1](https://images.prom.ua/5954491490_disk-freza-tortsevij-do.jpg)
Диск-фреза торцевий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 6 мм шорстк №1 [10]
1 094 ₴
- В наличии
- Код: YT-59178
- +380 (73) 606-74-38
Диск-фреза торцевий до КШМ YATO по дереву, шпаклівці, гіпсу; Ø=120/22.2 мм, t= 6 мм шорстк №1 [10]
Універсальний і міцний рашпиль YT-59178 дає змогу працювати із широким спектром матеріалів, з високою точністю шліфувати, фрезерувати та борознити деревину, деревні плити, пластик, гіпсокартон, блоки з комірського бетону, гуму, полістирол, лід тощо. Його також використовують для залому крайок, очищення поверхонь, видалення старих захисних покриттів, виготовлення пазів для дротів та електроустановок, виконання художніх робіт.
Завдяки здатності працювати на максимальній швидкості до 13 000 об/хв рашпиль можна використовувати практично на будь-якій шліфувальній машині. Гострі та міцні зубці забезпечують довгий термін експлуатації леза.
Характеристики
- Застосування: дерево, пористий бетон, пластик, гіпс, гіпсокартон, фрезерування, шліфування, чеканка
- Зовнішній діаметр: 120 мм
- Внутрішній діаметр: 22,2 мм
- Робоча висота: 6 мм
- Загальна висота: 6 мм
- Шорсткість: №1
- Матеріал: сталь
- Товщина аркуша: 2,5 мм
- Максимальна швидкість: 13 000 об/хв
- Вага: 239 г
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Обработка материала | Кирпич, Дерево |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид обработки | Шлифование|Зачистной |
| Диаметр внешний | 120 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Материал круга | Сталь |
| Назначение | Шлифовальный |
| Толщина | 6 мм |
- Цена: 1 094 ₴

