
Газонокосарка на 4 колесах акумул. YATO: 2х Li-Ion 18В, обр діап.Ø=37см h=25-75, ємн 35л (БЕЗ АКУМ
7 784 ₴
- В наявності
- Код: YT-85223
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газонокосарка на 4 колесах акумул. YATO: 2х Li-Ion 18В, обр діап.Ø=37см h=25-75, ємн 35л (БЕЗ АКУМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 25 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальна ширина скошування | 37 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 784 ₴

