![Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 305x30x3.2x2.2 мм, 40 зубців, R.P.M до 5000 1/хв [10], фото 1](https://images.prom.ua/4568581422_disk-pilyalnij-pobeditovij.jpg)
Диск пиляльний победітовий по дереву YATO: 305x30x3.2x2.2 мм, 40 зубців, R.P.M до 5000 1/хв [10]
920 ₴
- В наличии
- Код: YT-60783
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Призначення: По металу та нержавіючій сталі
Вид кола: З прорізами
Зернистість: P60
Діаметр кола: 125 мм
Товщина кола: 4 мм
Діаметр отвору: 22 мм
Оберти: 12250 обр/хв
Диск шліфувальний - це абразивний інструмент, який складається з зерен, що зцементовані між собою спеціальною в'яжучою речовиною. Він активно використовується в промислових та побутових цілях для шліфування різноманітних поверхонь. Завдяки такій процедурі досягається презентабельність зовнішнього вигляду виробу та підвищуються його технічні характеристики. Шліфувальний диск легко видаляє стару фарбу та іржу, готує бетонні стіни до укладання кахельної плитки. Ефективно відшліфувати можна метали та м'які сплави, камінь, пластик та деревину.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Вид обработки | Быстрый рез |
| Диаметр внешний | 305 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Количество зубов | 40 |
| Материал круга | Быстрорежущая сталь |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 920 ₴

