
Пила дискова ручна мережева AEG : 1.2 кВт, диск Ø=165/20 мм, нахил- 50°, глибина- 54 мм, в сумці DW
4 856 ₴
- В наявності
- Код: KS55-2
- +380 (73) 606-74-38
Пила дискова мережева 1200 Вт (4935446665) AEG KS 55-2 (Німеччина)
Дискова пила AEG KS 55-2 – електроінструмент призначений для пиляння дерев'яних елементів і поверхонь з похідних матеріалів, таких як фанера, деревоволокнисті плити.
Особливості KS 55-2:
- Потужний двигун 1200 Вт.
- Кутовий рез 0-50° з фіксацією в положенні 45°.
- Підошва і захисні кожухи виготовлені з магнієвого сплаву для високої надійності і міцності.
- Великі фіксують рукоятки для зручності зміни налаштувань.
- Еластичне покриття з мікротекстур передній і задній рукояток.
- Патрубок пиловидалення DEK 26 для приєднання до систем пиловидалення AEG.
Технічні характеристики KS 55-2
| Виробник | AEG |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Число обертів холостого ходу, об/хв | 6100 |
| Максимальна глибина різання (45°/ 90°), мм | 41 / 54 |
| Діаметр диска, мм | 165 х 20 |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Вага, кг | 3.3 |
| Комплектація |
|
Відома на весь світ своєю репутацією і надійністю німецька компанія AEG починає свою історію з 1833 року. На той момент компанія носила назву «Німецька електротехнічна компанія». Популярність, прорив, так і просто новий виток своєї історії компанія AEG отримала в 1883 році. З цією датою пов'язана система електричного освітлення.
Свою сучасну назву компанія AEG (Allgemeine Elektricitats Gesellschaft – Загальна електрична компанія отримала в 1887 році. У тому ж році виробляються і перші лампочки компанії AEG.
Свої перші електроінструменти компанія AEG виробляє в 1893 році. Тоді вони були громіздкими і важкими (зроблені з чавуну). Звичайно, робота над зовнішнім виглядом і портативністю велася безперервно, тому вже в 1895 році були представлені світовій спільноті перші переносні електродрилі, а в 1898 році проводиться перша у світі портативна електродриль, корпус якого зроблений з металу, що зробило її більш легкою (7,5 кг) і компактною. Саме з неї і починається професійне виробництво електроінструментів. У 1910 році AEG представляє свою першу електропилу, яка успішно проходить масштабний тест. У 1912 році на ринок електроінструментів поставляється дриль з регулятором швидкості.
У 1936 році ринок електроінструментів «підірвала» електродриль з подвійною ізоляцією. З одного боку вона важить набагато легше своїх попередниць, а з іншого боку була виключена небезпека електричного удару.
1938 року виробляється перший електровоз, а в 1939 році — відбійні молотки (перші в компанії AEG), які мали переносний трансформатор. 1940 року AEG починає випуск шліфувальних і полірувальних машин.
У 1987 році до виробництва надходять акумуляторні інструменти. Тепер вони стали мобільними (зокрема завдяки технологіям нового покоління) й універсальними.
1991 року AEG починає виробляти свою унікальну антивібраційну систему, яка поглинає до 50% вібрації. Цю новинку відразу ж застосували в моделі ударного дриля SB2E 1000 RTP, яка власне й стала першим у світі інструментом з антивібраційною системою.
На цей момент компанія AEG — популярний і відомий у всьому світі бренд. «Свобоття форм і функцій», «Нова класика» — ці слогани якнайкраще характеризують усю діяльність компанії, їхні інструменти та побутову техніку.
Функціональність, зручність, надійність, комфорт і чудова якість — все це компанія AEG, яка відповідає своїм традиціям і донині. Понад 100 років історії позаду, попереду — не менше!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.3 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 165 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1.2 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 856 ₴

