
Перфоратор мережев SDS+ AEG: 750 Вт, 3.4 Дж, 4200 уд/хв, Ø≤30 мм (бетон), FIXTEC + кейс (PN3500X) DW
15 812 ₴
- В наличии
- Код: PN3500X
- +380 (73) 606-74-38
Перфоратор мережевий 750 Вт SDS PLUS (4935412210) FIXTEC+кейс AEG PN 3500 X (Німеччина)
Технічні характеристики PN 3500 X
| Виробник | AEG |
| Потужність, Вт | 750 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 40 |
| Максимальний діаметр свердління (сталь), мм | 16 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон), мм | 30 |
| Адаптер FIXTEC | так |
| Енергія удару, Дж | 3.4 |
| Частота удару, уд/хв | 4200 |
| Тип хвостовика | SDS PLUS |
| Довжина кабелю, м | 4 |
| Вага, кг | 3.6 |
Відома на весь світ своєю репутацією і надійністю німецька компанія AEG починає свою історію з 1833 року. На той момент компанія носила назву «Німецька електротехнічна компанія». Популярність, прорив, так і просто новий виток своєї історії компанія AEG отримала в 1883 році. З цією датою пов'язана система електричного освітлення.
Свою сучасну назву компанія AEG (Allgemeine Elektricitats Gesellschaft – Загальна електрична компанія отримала в 1887 році. У тому ж році виробляються і перші лампочки компанії AEG.
Свої перші електроінструменти компанія AEG виробляє в 1893 році. Тоді вони були громіздкими і важкими (зроблені з чавуну). Звичайно, робота над зовнішнім виглядом і портативністю велася безперервно, тому вже в 1895 році були представлені світовій спільноті перші переносні електродрилі, а в 1898 році проводиться перша у світі портативна електродриль, корпус якого зроблений з металу, що зробило її більш легкою (7,5 кг) і компактною. Саме з неї і починається професійне виробництво електроінструментів. У 1910 році AEG представляє свою першу електропилу, яка успішно проходить масштабний тест. У 1912 році на ринок електроінструментів поставляється дриль з регулятором швидкості.
У 1936 році ринок електроінструментів «підірвала» електродриль з подвійною ізоляцією. З одного боку вона важить набагато легше своїх попередниць, а з іншого боку була виключена небезпека електричного удару.
В 1938 году производится первый электровоз, а в 1939 году – отбойные молотки (первые в компании AEG), которые имели переносной трансформатор. В 1940 году AEG начинает выпуск шлифовальных и полировальных машин.
В 1987 году в производство поступают аккумуляторные инструменты. Теперь они стали мобильными (в частности за счет технологий нового поколения) и универсальными.
В 1991 году AEG начинает производить свою уникальную антивибрационную систему, которая поглощает до 50% вибрации. Эту новинку тут же применили в модели ударной дрели SB2E 1000 RTP, которая собственно и стала первым в мире инструментом с антивибрационной системой.
В настоящий момент компания AEG – популярный и известный во всем мире бренд. «Совершенство форм и функций», «Новая классика» – эти слоганы как нельзя лучше характеризуют всю деятельность компании, их инструменты и бытовую технику.
Функциональность, удобство, надежность, комфорт и отличное качество – все это компания AEG, которая верна своим традициям и по сей день. Более 100 лет истории позади, впереди – не меньше!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.6 кг |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.4 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 4200 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Режимы работы | Сверление с ударом |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Цена: 15 812 ₴

