
Шліфувально-полірувальний верстат JET JSSG-10 230 В, 200 Вт; 90-150 об/хв, шліф.- Ø= 250х h=50мм
19 301 ₴
- В наличии
- Код: JSSG-10
- +380 (73) 606-74-38
Шліфувально-полірувальний верстат JET JSSG-10
Шліфувально - полірувальний верстат Jet JSSG-10 застосовується для високоточної заточування, редагування і підготовки ріжучого (переважно ручного інструменту без відпустки ріжучої кромки. Вал з колами, серед яких абразивні, шліфувальні і шкіряні полірувальні обертається з невеликою швидкістю, регулюється за допомогою ручки, розташованої на передній панелі верстата. Шліфувальний камінь занурений у ванну для змочування водою.
Комплектація верстата містить кронштейни-напрямні, призначені для роботи з використанням допоміжних засобів, великий асортимент яких представлений під маркою Jet. Вони або є в наявності в штатній постачання, або ж їх можна отримати за додаткову плату.
Даний верстат вдало поєднує в собі високі характеристики та можливість регулювання швидкості обертання, через що користується попитом у майстрів, робоча діяльність яких пов'язана з деревом і використанням інструментів з висококласної заточуванням. Ще однією перевагою цього інструменту є те, що він ідеально поєднується з іншими верстатами з пристосуванням для заточування, що істотно розширює список виконуваних завдань.
Особливості JSSG-10:
- Пило - і влагоизолированные шарикопідшипники вала двигуна.
- Плавне регулювання частоти обертання.
- Ємність з водою для змочування абразивного диска.
- Регульовані направляючі штанги для фіксації допоміжних пристосувань.
- Рукоятка для перенесення.
- Висувний ящик для білизни.
Технічні характеристики JSSG-10
| Виробник | JET |
| Артикул (230 В) | 708015M |
| Споживана потужність, кВт | 0.2 |
| Частота обертання шліфувального круга, об/хв | 90-150 |
| Розміри шліфувальних кругів (ДхВ), мм | 250 х 50 |
| Розміри полірувального кола (ДхВ), мм | 230 х 30 |
| Посадковий діаметр кола, мм | 12 |
| Зернистість шліфувального круга | 220G |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 406 х 305 х 330 |
| Вага, кг | 15 |
| Комплектація |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jet! |
| Страна производитель | Таиланд |
| Потребляемая мощность | 0.2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Число оборотов холостого хода | 150 об/мин |
| Тип станка | Точильный |
| Общие параметры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 406 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Диаметр посадочного отверстия | 12 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 230 В |
- Цена: 19 301 ₴

