![Перехідник для насадок викруткових YATO : квадрат 1/4"(F) HEX- 1/4 (M)6,3 мм, CrV [Блістер] [5], фото 1](https://images.prom.ua/5954478312_perehidnik-dlya-nasadok.jpg)
Перехідник для насадок викруткових YATO : квадрат 1/4"(F) HEX- 1/4 (M)6,3 мм, CrV [Блістер] [5]
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-12971
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС Перехідник Yato 1/4" х 1/4" (YT-12971): Виготовлений із хромо-ванадієвої сталі. Надійність і тривалий термін експлуатації. Професійний ручний інструмент.
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Перехідник Yato 1/4" х 1/4" (YT-12971): Виробник YATO Внутрішня посадка Квадрат 1/4" Шестигранник (НЕХ) 1/4" Довжина 24 мм Ударний перехідник Немає Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип | Подовжувач |
| Тип біти | Одностороння |
| Маркування накінечника | HEX 6 |
| Тип шліца | Шестигранний |
| Виконання біти | 1/4" |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
| Виконана біта | 1/4" |
| Довжина: | 24 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

