
Шліфмашина пряма AEG: 600 Вт, цанга Ø= 6 мм, для шліф. дисків/насадок Ø= 40/20 мм, 29000 об/хв
9 572 ₴
- В наличии
- Код: GSL600E
- +380 (73) 606-74-38
Прямошліфувальна машина (4935412965) AEG GSL 600 E (Німеччина)
- Електронне регулювання швидкості.
- Подовжений шпиндель для роботи у важкодоступних місцях.
- Подвійна підшипникова опора шпинделя для прецизійної роботи.
- Самоотключающіеся вугільні щітки.
- Металевий швидкісний редуктор.
- Вага всього 1.9 кг
- Зручна кнопка включення.
Технічні характеристики GSL 600 E
| Виробник | AEG |
| Потужність, Вт | 600 |
| Швидкість без навантаження, об/хв | 10000 - 29000 |
| Макс. діаметр шліф. диска, мм | 40 |
| Макс. діаметр шліф. насадки, мм | 20 |
| Цанга, мм | 6 |
| Вага, кг | 1.9 |
Відома на весь світ своєю репутацією і надійністю німецька компанія AEG починає свою історію з 1833 року. На той момент компанія носила назву «Німецька електротехнічна компанія». Популярність, прорив, так і просто новий виток своєї історії компанія AEG отримала в 1883 році. З цією датою пов'язана система електричного освітлення.
Свою сучасну назву компанія AEG (Allgemeine Elektricitats Gesellschaft – Загальна електрична компанія отримала в 1887 році. У тому ж році виробляються і перші лампочки компанії AEG.
Свої перші електроінструменти компанія AEG виробляє в 1893 році. Тоді вони були громіздкими і важкими (зроблені з чавуну). Звичайно, робота над зовнішнім виглядом і портативністю велася безперервно, тому вже в 1895 році були представлені світовій спільноті перші переносні електродрилі, а в 1898 році проводиться перша у світі портативна електродриль, корпус якого зроблений з металу, що зробило її більш легкою (7,5 кг) і компактною. Саме з неї і починається професійне виробництво електроінструментів. У 1910 році AEG представляє свою першу електропилу, яка успішно проходить масштабний тест. У 1912 році на ринок електроінструментів поставляється дриль з регулятором швидкості.
У 1936 році ринок електроінструментів «підірвала» електродриль з подвійною ізоляцією. З одного боку вона важить набагато легше своїх попередниць, а з іншого боку була виключена небезпека електричного удару.
У 1938 році проводиться перший електровоз, а в 1939 році – відбійні молотки (перші в компанії AEG), які мали переносний трансформатор. У 1940 році AEG починає випуск шліфувальних і полірувальних машин.
В 1987 році у виробництво надходять акумуляторні інструменти. Тепер вони стали мобільними (зокрема за рахунок технологій нового покоління) і універсальними.
В 1991 году AEG начинает производить свою уникальную антивибрационную систему, которая поглощает до 50% вибрации. Эту новинку тут же применили в модели ударной дрели SB2E 1000 RTP, которая собственно и стала первым в мире инструментом с антивибрационной системой.
В настоящий момент компания AEG – популярный и известный во всем мире бренд. «Совершенство форм и функций», «Новая классика» – эти слоганы как нельзя лучше характеризуют всю деятельность компании, их инструменты и бытовую технику.
Функциональность, удобство, надежность, комфорт и отличное качество – все это компания AEG, которая верна своим традициям и по сей день. Более 100 лет истории позади, впереди – не меньше!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество оборотов | 29000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 40 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
- Цена: 9 572 ₴

