![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=18 мм, l=235 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568551110_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=18 мм, l=235 мм [10/50/100]
355 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1661
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М=18 мм, l=235 мм [10/50/100]
YATO YT-1661 — Ключ комбінований
Ключ комбінований з тріскачкою
Розмір hex — 18 мм
Довжина — 232 мм
S1 товщина — 9,1 мм
S2 товщина — 11,2 мм
D1 діаметр — 33,5 мм
В ширина — 38,4 мм
Інструмент для з'єднання — роз'єднання нарізного з'єднання через закручування-розкручування болтів, гайок та інших деталей. На одному кінці ключа розташована ріжкова, а на іншому — накидна головка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Нет |
| Размер max | 18 мм |
| Размер min | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 38.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴

