
Насос для брудної води FLO мережевий, 750Вт, 14000 л/год, макс.висота- 14,5 м, корпус з нерж. сталі
2 956 ₴
- В наличии
- Код: 79790
- +380 (73) 606-74-38
Насос дренажний 750 Вт FLO 79790 (Польща)
Потужний насос FLO 750W з корпусом з міцної нержавіючої сталі ( inox використовується для перекачування, аерації і циркуляції чистої та забрудненої води з дощових резервуарів, колодязів.
Його можна використовувати для відкачування води з басейнів, підвалів, ставків, які використовуються в домашніх господарствах і на фермах, на дачних ділянках і в будинках відпочинку.
- автоматичний поплавковий вимикач, що реагує на зміну рівня води;
- міцна конструкція, стійка до коррози;
- Габаритні розміри [мм] (діаметр х висота): 135 х 310;
- мінімальний діаметр вала [см]: 40 х 40 х 50;
- максимум температура води: 35 ° С;
- гумовий кабель: 10 м;
- адаптери підключення: 1 ", 1-1 / 4", 1-1 / 2 ".
Технічні характеристики 79790
| Виробник | FLO |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Клас електричної захисності | I |
| Рівень захисту корпусу (IP) | IP X8 |
| Максимальна продуктивність, dm3 /h | 14 000 |
| Макс. висота нагнітання, м | 7.5 |
| Макс. глибина занурення, м | 7 |
| Макс. температура води, o C | 35 |
| Патрубок для води | G1, G5/4, G3/2 |
| Вага, кг | 4.2 |
| Мінімальний переріз свердловини, см | 40 x 40 x 50 |
FLO – Повна програма садових інструментів та електроінструментів. Широкий спектр інструментів під цим брендом складаються з майже всіх продуктів, необхідних в саду. Він розташований у середнього класу продуктів. Марка включає секатори, ножиці, пилки, сокири, програму води, садові електроінструменти, бензинові інструменти, лопати та граблі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flo |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4.2 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная глубина погружения | 7 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Максимальный напор | 14.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 310 мм |
| Длина сетевого шнура | 10 м |
| Ширина | 135 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX8 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 2 956 ₴

