
Свердло по металу YATO: HSS6542, Ø=3.2мм, HEX-1/4", l=65/34мм,для нержав.,конструкт.,легов.сталі(DW)
59 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44864
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по металу YATO HSS 6542 3,2 мм (YT-44864)
Особливості:
- Сталь HSS забезпечує в кілька разів швидше свердління і зберігає стійкість до пошкоджень і затуплення, зберігаючи геометрію свердла
- Лезо "split point" з кутом нахилу 135 градусів дозволяє виконувати свердління без попередньої зачистки, забезпечуючи ідеальне центрування
- Швидко розсіює тепло під час свердління в твердих марках сталі, не спалюючи свердла
- Шліфування поверхню і крайки відповідно до стандарту DIN 338 забезпечують чудову точність свердління та ідеальні розміри просвердленого отвору
- Більш низький коефіцієнт тертя обмежує адгезію до відколів і тирсі
- Виготовлено з цільного шматка стали HSS 6542, що робить свердло міцним і довговічним
- ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Сверло по металлу Yato HSS6542 3,2x65мм 1шт (YT-44864): Производитель YATO Назначение По металлу Тип сверла Спиральное Тип хвостовика Шестигранный Маркировка сверла HSS Диаметр 3,2 мм Общая длина 65 мм Рабочая длина 34 мм Комплектность 1 шт Страна торговой марки Польша Страна-производитель Польша
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 3.2 мм |
| Длина рабочей части | 34 мм |
| Набор | Нет |
| Назначение | По металлу |
| Общая длина | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 59 ₴

