![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=9 мм, l=150 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568489602_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=9 мм, l=150 мм [10/50/100]
202 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1652
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М= 9 мм, l=150 мм [10/50/100]
Ключ комбінований з тріскачкою реверсивною Yato 9 мм YT-1652
Ключ комбінований Yato виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі
Спеціальне покриття забезпечує захист від корозії
Реверсивна тріскачка з 72-ма зубами
Надійність і тривалий термін служби
Професійний інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 9 мм |
| Размер min | 9 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 202 ₴

