![Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 12.0 мм, l= 151/101 мм [50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568555196_sverdlo-po-metalu.jpg)
Свердло по металу титанове YATO : HSS-TIN, Ø= 12.0 мм, l= 151/101 мм [50/100]
345 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: YT-44666
- +380 (73) 606-74-38
ОПИС Свердло для металу Yato HSS-TiN 12,0x151мм 1 шт (YT-44666): Свердло для металу YATO виготовлене з високоякісної швидкорізальної сталі HSS. Призначено для професійного, промислового використання — свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі. Свердлить у кілька разів швидше завдяки покриттю нітридом титану "Split-point" дає змогу свердлити без попереднього гасіння Швидко розсіює тепло під час буріння в твердих сортах сталі Кут нахилу 135° Шліфована поверхня та крайки свердла
ТЕХНІЧНІ ГАРАКТЕРИСТИКИ Свердло для металу Yato HSS-TiN 12,0x151мм 1 шт (YT-44666): Виробник YATO Призначення За металом Тип свердла Спіральний Тип хвостовика Циліндричний Маркування свердла HSS-TiN Діаметр 12,0 мм Загальна довжина 151 мм Робоча довжина 101 мм Комплектність 1 шт Країна торгової марки Польща Країна-виробник Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 345 ₴

