![Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 6 мм, l= 85/30 мм, HEX-1/4" [125], фото 1](https://images.prom.ua/5954456958_sverdlo-universalne-yato.jpg)
Свердло універсальне YATO: YG6X, Ø= 6 мм, l= 85/30 мм, HEX-1/4" [125]
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-44783
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло універсальне YG6X 5 x 85/30 мм HEX-1/4" Yato YT-44782
Опис:
Свердло універсальне, яке завдяки спеціальній спіральної конструкції дозволяє свердлити практично всі матеріали - метал, бетон, алюміній, кераміка, дерево і пластик.
• лезо з карбіду вольфраму YG6X з твердістю HRC 89-91
• корпус свердла з твердістю HRC 42-45
• спіральна геометрія прискорює витяг виходу
• ефективний, довговічний і стійкий до пошкоджень і затуплению
• шестигранний тримач HEX 1/4 "(6,3 мм) забезпечує фіксацію для акумуляторних викруток ударних гайковертів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 6 мм |
| Длина рабочей части | 30 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Набор | Нет |
| Назначение | Универсальный |
| Общая длина | 85 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сверло |
| Тип хвостовика | Шестигранный |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴

