![Мультиметр для вимірювання електричних параметрів YATO з цифровим LCD-дисплеєм [40], фото 1](https://images.prom.ua/5954455577_multimetr-dlya-vimiryuvannya.jpg)
Мультиметр для вимірювання електричних параметрів YATO з цифровим LCD-дисплеєм [40]
1 501 ₴
- В наличии
- Код: YT-73094
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
МУЛЬТИМЕТР YATO YT-73094
Електричний вимірювач YATO YT-73094 призначений для вимірювання напруги та струму, змінного та постійного. Дозволяє також вимірювати інші величини, зокрема, опір, ємність, а також контролювати роботу світлодіодів. Це особливо корисно під час виявлення несправних компонентів електрообладнання.
ОСОБЛИВОСТІ МУЛЬТИМЕТРА YATO YT-73094
Автоматичне налаштування діапазону вимірювання
Тест безперервності
Вимірювання напруги змінної частоти
Захист від перевантаження
Звуковий сигнал дозволяє легко перевірити безперервність ланцюга
Функція автоматичного вимкнення
РК-дисплей з підсвічуванням з функцією збереження виміряних значень
Функція ліхтарика полегшує вимірювання в умовах низької освітленості
Індикатор низького заряду батареї
Гумовий корпус захищає мультиметр від механічних пошкоджень
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МУЛЬТИМЕТРА YATO YT-73094
Вимірювання змінної напруги - 600 В
Вимірювання постійної напруги - 600 В
Вимірювання змінного струму - 600 мА, 10 А
Вимірювання постійного струму - 600 мА, 10 А
Вимірювання опору - 9.99 МОм
Вимірювання ємності - 0-99.99 мФ (автоматичний діапазон)
Вимірювання частоти - 10 Гц - 60 кГц (автоматичний діапазон)
Тест діодів - 3.3 В
Тест батареї - 1.5 В, 9 В
Частота дискретизації - 2-3 рази/с
Робоча температура - 0 ÷ 40°C
Температура зберігання - -10°C ÷ +50°C
Зовнішні розміри - 150 x 70 x 50 мм
Батарейка - 2 x AAA (2 x 1.5 В) (до комплекту не входять)
Вага (без батарейок) - 195 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-73094
Мультиметр-кліщі
Два тестових дроти
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Общие | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 150 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 °С |
| Минимальная рабочая температура | 0 °С |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Подсветка клавиш | Да |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 70 мм |
| Измерение емкости | |
| Единицы измерения емкости | мкФ |
| Максимальный диапазон емкости | 99.99 |
| Минимальный диапазон емкости | 0 |
| Измерение напряжения | |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 0 |
| Минимальный диапазон постоянного напряжения | 0 |
| Измерение тока | |
| Единицы измерения переменного тока | мА, А |
| Единицы измерения постоянного тока | А, мА |
| Максимальный диапазон переменного тока | 600 |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 600 |
| Минимальный диапазон переменного тока | 10 |
| Минимальный диапазон постоянного тока | 10 |
| Измерение сопротивления | |
| Единицы измерения сопротивления | МОм |
| Максимальный диапазон сопротивления | 9.99 |
| Измерение частоты | |
| Единицы измерения частоты | Гц, кГц |
| Максимальный диапазон частоты | 60 |
| Минимальный диапазон частоты | 10 |
| Монитор | |
| Монитор | LCD |
Информация для заказа
- Цена: 1 501 ₴

