
Насадка торцева магнітна++ USH : М10 x 50 мм, хвостовик 1/4", для шурупів "ФЕРМЕР" Уп. 50 шт.
493 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: U0010671/50
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насадка торцева магнітна++ USH : М10 x 50 мм, хвостовик 1/4", для шурупів "ФЕРМЕР" Уп. 50 шт.
Торцева насадка від німецької фірми USH довжиною 50 мм призначена для шурупів із зовнішнім шестигранником М8. Виготовлений з високолегованої спецсталі, хрому, нікелю, кремнію, молібдену, ванадію. Сильний постійний магніт NEODYM міцно тримає шуруп. Індустріальне якість виконує найвищі вимоги професійного застосування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 50 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | M10 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Крестообразный |
| Шестигранник привода | Внешний |
Информация для заказа
- Цена: 493 ₴

