
Насадка викруткова USH ISOTIN : Pozidriv PZ3 x 50 мм. Torsion. титанова, подовжена. Уп. 10 шт.
1 134 ₴
- В наличии
- Код: UUSG0213632
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біта ISOTIN PZ3 X 50 мм TORSION 10 шт USH UUSG0213632 (Німеччина)
Опис UUSG0213632:
- Подвійний титановий шар.
- Твердість поверхні 3000 Vickers (стандартний біт TIN близько 2500 за Vickers).
- Оптимізована ударна в'язкість в сердечнику і більш товстий шар зносу забезпечують більш тривалий термін служби інструменту біт з олова зі стандартним покриттям.
- Торсіонна геометрія.
- Швидке блокування кріплення.
- Оптимальний захист від корозії.
Технічні характеристики UUSG0213632
| Виробник | USH |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір | PZ3 |
| Довжина, мм | 50 |
| Кількість, шт | 10 |
USH – компанія, створена в 1976 році в Німеччині. Має великий металургійний досвід і з самого початку USH спеціалізується на виробництві інструментів для механічних інструментів».Сьогодні став одним з найбільших виробників власників біт в Європі, відомий своєю надійністю.
Компанія розробила безліч моделей насадок-викруток та інших аксесуарів, таких як шнекові екстрактори і твердосплавні скрайбери.USH виробляє свій повний асортимент в Німеччині з особливою ретельністю, щоб створювати і розвивати високу якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 50 мм |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркировка наконечника | PZ 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Шестигранный |
| Шестигранник привода | Внешний |
Информация для заказа
- Цена: 1 134 ₴

