![Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=8 мм, l=140 мм [10/50/100], фото 1](https://images.prom.ua/4568489602_klyuch-rizhkovo-nakidnij-yato.jpg)
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV М=8 мм, l=140 мм [10/50/100]
197 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: YT-1651
+380 (73) 606-74-38
- +380 (73) 606-74-38
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ ріжково-накидний YATO з тріщаткою та перемикачем : CrV, М= 8 мм, l=140 мм
Комбінований ключ із храповим механізмом і перемикачем напрямку обертання YT-1651 призначений для автосервісів і сервісів.
Характеристики
- Розмір: 8 мм
- Загальна довжина (L): 140 мм
- Кількість зубів: 72
- Тип накидного ключа: дванадцятигранний
- Ширина ріжкового ключа (B): 17,5 мм
- Ширина накидного ключа (D): 19 мм
- Товщина ріжкового ключа (S1): 6 мм
- Товщина накидного ключа (S2): 7,2 мм
- Матеріал: хромованадієва сталь CrV
- Чистота поверхні: хромований, полірований, індукційне загартування
- Твердість: 42-49HRC
- Трещотка: да
- Перемикач напрямку обертання: да

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Омедненный инструмент | Да |
| Размер max | 8 мм |
| Размер min | 8 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип ключа | рожково-накидной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 197 ₴

