
Перфоратор мережевий SDS+ AEG: 800 Вт, 2.4 Дж, 4500 уд/хв, Ø≤ 24 мм, зі змінною цангою (4935451553)
6 287 ₴
- В наличии
- Код: KH24IXE
- +380 (73) 606-74-38
Перфоратор мережевий SDS Plus 800 Вт (4935451553) AEG KH 24 IXE (Німеччина)
Перфоратор AEG KH 24 IXE – електроінструмент, призначений для буріння отворів та довбання в бетоні, природному та штучному камені, мармурі і т. д. з використанням змінних робочих інструментів з хвостовиком SDS-Plus.
Особливості KH 24 IXE:
- Потужний двигун 800 Вт.
- Функція відключення обертання для виконання легких довбальних робіт.
- Система швидкої заміни патрона FIXTEC.
- Муфта розчеплення для захисту оператора.
- Регулювання швидкості для контролю за робочим процесом.
- Функція реверсу.
- Функція відключення удару для свердління в дереві або металі.
- Еластичне покриття рукоятки для комфортної роботи.
Технічні характеристики KH 24 IXE
| Виробник | AEG |
| Напруга/Частота, В/Гц | 230/50 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Швидкість обертання , об/хв | 1500 |
| Максимальний діаметр свердління (бетон),мм | 24 |
| Максимальний діаметр свердління (дерево), мм | 30 |
| Максимальный диаметр сверления (металл), мм | 13 |
| Энергия удара, Дж | 2.4 |
| Частота удара, уд/мин | 4500 |
| Тип хвостовика | SDS-Plus |
| Длина кабеля, м | 4 |
| Вес, кг | 2.8 |
| Комплектация |
|
Известная на весь мир своей репутацией и надежностью немецкая компания AEG начинает свою историю с 1833 года. На тот момент компания носила название «Германская электротехническая компания». Известность, прорыв, да и просто новый виток своей истории компания AEG получила в 1883 году. С этой датой связана система электрического освещения.
Свою сучасну назву компанія AEG (Allgemeine Elektricitats Gesellschaft – Загальна електрична компанія отримала в 1887 році. У тому ж році виробляються і перші лампочки компанії AEG.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.8 кг |
| Длина сетевого кабеля | 4 м |
| Максимальная сила удара | 2.4 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Режимы работы | Сверление, Долбление (удар) |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 287 ₴

